Apartmány Ztracená

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Orlova 134, Roudnice nad Labem 41301

Apartmány Ztracená nabízí velmi příjemné ubytování ve třech luxusních apartmánech, které se nachází jen 50 metrů od centra Roudnici nad Labem. 
Hosté se zde mohou ubytovat v moderně vybavených apartmánech, kde je k dispozici veškerý komfort, který při svém pobytu ocení. 
Parkovat mohou hosté na ulici před apartmány. 

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Apartmány Ztracená On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Silver
Gold
Platinum

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Apartmány Ztracená Pokoje

Zlatý apartmanán


Apartmán o velikosti 60 m2 tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, televizí s plochou obrazovkou a rozkládací pohovkou a v horním patře ložnice s manželskou postelí o velikosti 2x2m, televizí s plochou obrazovkou, designovou lenoškou a nakonec koupelna s hydromasážní vanou.  Apartmán je vybaven klimatizací, lednicí vybavenou alko i nealko nápoji, varnou konvici i automatem na espresso. Cena za celý apartmán je 2300 kč/noc. V ceně ubytování je samozřejmě i luxusní snídaně v prostorách naší restaurace Ztracená.


Stříbrný apartmán


Apartmán o velikosti 40 m2 tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a v horním patře ložnice s manželskou postelí o velikosti 2x2m, televizí s plochou obrazovkou a nakonec koupelna s hydromasážním sprchovým panelem a vanou . Apartmán je vybaven klimatizací, lednicí vybavenou alko i nealko nápoji, varnou konvicí . Cena za celý apartmán je 2000 kč/noc. V ceně ubytování je samozřejmě i luxusní snídaně v prostorách naší restaurace Ztracená 


Platinový apartmán


Apartmán o velikosti 70 m2 tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, televizí s plochou obrazovkou a rozkládací pohovkou a v horním patře ložnice s manželskou postelí o velikosti 2x2m, televizí s plochou obrazovkou, dvěmi designovými lenoškami a nakonec koupelna s hydromasážním  sprchovým panelem a vanou. Apartmán je vybaven klimatizací, lednicí vybavenou alko i nealko nápoji, varnou konvicí i automatem na espresso . Cena za celý apartmán je 2400 kč/noc-2osoby,  2600 kč/noc-2osoby + dvě děti do 16 ti let,  3300 kč/noc  4 osoby. V ceně ubytování je samozřejmě i luxusní snídaně v prostorách naší restaurace Ztracená. V tomto apartmánu je možno ubytovat až čtyři osoby. 

Apartmány Ztracená Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Apartmány Ztracená

Orlova 134, Roudnice nad Labem
Zobrazit celou mapu